Batıkent Mahallesi Ali İhsan Göğüş Caddesi No: 136 Şehitkamil/Gaziantep
Türkçe English Arabic
Gülüş Tasarımı ve Diş Estetiği

Gülüş Tasarımı ve Diş Estetiği

Estetik Diş Hekimliği, diş hekimliği disiplininde bireyin gülümsemesini güzelleştirmek amacı ile; aşınmış, düzensiz, renk değiştirmiş ve aralıklı dişleri düzeltmek ve dişler ile çevre dokuların (diş etleri, dudak ve yüz görünümü) uyumunu sağlayan bir disiplindir. Elit Dental Ağız Diş Sağlığı Polikliniği, Türkiye’de yer alan ve alanında önde gelen uluslararası bir diş kozmetik merkezidir.

Her yıl yüzlerce kozmetik diş hekimliği vakasını ele alan Elit Dental Ağız Diş Sağlığı Polikliniği, porselen ve estetik laboratuvar çalışmalarında uzmanlaşan farklı diş laboratuvarları ile partnerlik yapmaktadır. Farklı ve çok sayıda laboratuvar ile çalışmak hızlı, etkin ve kalitede kontrol sağlarken, yurt dışına seyahat eden uluslararası hastalarımız yeni gülümseme arayışlarını Elit Dental Ağız Diş Sağlığı Polikliniği'nde bulurlar.

Elit Dental Ağız Diş Sağlığı Polikliniği'nde yabancı dil bilen ve tecrübeli kozmetik diş hekimleri ve protez uzmanından oluşan ekibimiz, binlerce kozmetik diş hekimliği vakasını başarılı bir şekilde tedavi etmiştir. Tüm kozmetik diş hekimliği vakalarımız, bu özel alanda hastalara uygun tedavi bakımı ve sonuçları sağlayan eğitimli sertifikalı kozmetik ürünler tarafından yapılmaktadır.

Porselen laminalar (laminate veneer) dişlerin rengini, şeklini, boyutunu ve dişlerdeki herhangi bir düzensizliği gidermek için ön dişlerin üzerine yerleştirilmiş ince, şeffaf porselen parçalarıdır. Aşağıda kozmetik diş hekimimiz tarafından Elit Dental Ağız Diş Sağlığı Polikliniği'nde yapılan bazı laminate veneer bulunmaktadır.

Porselen laminate veneer’lerin avantajları aşağıdaki gibidir;

Elit Dental Ağız Diş Sağlığı Polikliniği, kalite kontrol ve standartlarını sağlamak için köklü diş laboratuvarları ile partnerlik yapmaktadır. Bir diş laboratuvarı porselen, estetik konularında etkinken; ikinci bir diş laboratuvarı diş protezleri, implantlar konusunda özelleşmiştir. Üçüncü bir laboratuvar ise dijital diş hekimliği konusunda alanının en iyisidir. Bu sayede hastalarımıza etkin, hızlı, kesin bir tedavi planlaması ve seans düzenlemesi sağlarken, yapılan işlerin de her alanda en iyi laboratuvarlar tarafından yapılmasını sağlamaktadır.